Filmowa Gra Miejska w Kluczborku

Dziewięć pięcioosobowych zespołów uczniów wraz z opiekunami z gimnazjów wzięło udział w spacerze po mieście śladami niezapomnianych filmów. Tegoroczna Gra była pełna niespodzianek oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wśród uczestników były dwie grupy z naszego gimnazjum, dwie grupy z Kujakowic Górnych, trzy z PG nr 1 w Oleśnie i dwie z Gorzowa Śląskiego.

Na uczestników w różnych miejscach miasta czekało sześć stacji, na których organizatorzy prezentowali ciekawe zadania dotyczące wiedzy o filmach. Uczniowie musieli wykazać się również kreatywnością, poczuciem humoru i sprawnością fizyczną, m.in. tworząc i śpiewając piosenkę, rysując w rękawicy bokserskiej, tańcząc ułożony przez siebie układ taneczny, grając w koszykówkę – będąc niepełnosprawnym sportowcem, układając filmowe puzzle, szukając Koranu.

Organizatorami Filmowej Gry Miejskiej byli uczniowie II c gimnazjum. Swoim zaangażowaniem przy realizacji przedsięwzięcia udowodnili, że wspólna inicjatywa potrafi zintegrować i przełożyć się na satysfakcję zarówno ich jako organizatorów jak i uczestników gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *