Filmowa Gra Miejska śladami bohaterów Marvela w Olsztynku

Tegoroczna V Filmowa Gra Miejska w Olsztynku za nami. W dniu gry Olsztynek był pod szczególną opieką, bo zagościli w nim Superbohaterowie Marvela: Spider – Man, Batman, Hulk, Iron Man, Kapitan Planeta i inni. Szukając ich śladów, uczestnicy stanęli sami przed zadaniem stworzenia własnej fantastycznej postaci. 60 uczniów ze wszystkich szkół w Olsztynku (Szkoły Podstawowej, Gimnazjów, Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Hotelarsko – Gastronomicznego oraz Gimnazjum w Stawigudzie) w 10 grupach przemierzali okolice i zakątki Olsztynka.

iron man

Było wesoło, zadania różne, wymagające kondycji, ale też wyobraźni. Uczestnicy rzucali frisbee do celu, pisali i wykonywali piosenki i układali z puzzli postać Spider Mana, rekonstruowali rękę Iron Mana. W lokalnym Kinie superbohaterowie utracili głos, więc uczestnicy dubbingowali ich kwestie do wybranych przez organizatorów fragmentów filmów – komiksów, było zabawnie, wyobraźnia uczniów nie miała granic.Uczestnicy rozwiązywali zagadki, rysowali kalambury do filmów. Przemieszczając się z punktu do punktu, po drodze szukali wskazówek, które pomogły grupom stworzenie własnego superbohatera. Zakończenie gry odbyło się w Pracowni Filmoteki Szkolnej w Zespole Szkół. Uczestnicy wzięli udział w quizie filmowym, prezentując znajomość filmów, będących podstawą Filmowej Gry Miejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *