Kolejne warsztaty za nami

Za nami kolejne warsztaty, które odbyły się w ramach Filmowych Gier Miejskich.

W Olsztynku, 12 maja Justyna Dominiak pracowała z młodzieżą nad grą, której głównymi bohaterami będą SUPERBOHATERZY

A tak o warsztatach pisze liderka „Maturzyści wyciskali siódme poty na matematyce, a młodsi filmowcy wykorzystali wolny czas efektywnie, pomysłowo, świetnie bawiąc się podczas warsztatów z organizacji filmowej gry miejskiej,przeprowadzonych przez Panią Justynę Dominiak (CEO) w Pracowni Filmoteki Szkolnej w Zespole Szkół w Olsztynku. 22 uczniów ze wszystkich typów szkół z Olsztynka (Gimnazjum SPSK, Gimnazjum im. Noblistów Polskich, Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Hotelarsko – Gastronomicznego) wymyślali zadania, tworzyli mapki, integrowali się. Teraz już pozostała część organizacyjna. Będziemy szli śladami bohaterów Marvela.
Dziękujemy Pani Justynie za inspiracje i motywację.”

20170515_141425

Zupełnie inny pomysł na grę mają uczniowie z Janowa Lubelskiego, którzy zdecydowali się w ramach tego wydarzenia przygotować…escape room. Jest to pokój, z którego można się wydostać, tylko jeśli wykona się wspólnie wyznaczone zadania. To pierwsza tego typu zabawa w naszym projekcie – trzymamy zatem mocno kciuki.

DSC_0020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *