Od Wrocławia do Konina!

Cieszymy się bardzo, że do organizacji Filmowej Gry Miejskiej włączył się Konin! Koordynacją zajęła się liderka Filmoteki Szkolnej – pani Kasia Czubińska,  a miejscem startowym gry będzie Koniński Dom Kultury :)

KONIN Katarzyna Czubińska Formularz zgłoszeniowy kczubinska@o2.pl

Zanim na naszej stronie pojawi się relacja z przygotowań w Koninie, zobaczcie jak wszystko wygląda we Wrocławiu!

Filmowa Gra Miejska
Wrocławską Filmową Grę Miejską organizuje Kino Nowe Horyzonty i Liceum Ogólnokształcące Nr I. Gra pt. „PKP” (Poznaj Kino Polskie) rozpocznie się w najstarszym liceum we Wrocławiu w Liceum Ogólnokształcącym Nr I przy ul. Poniatowskiego 9. Od godz. 8.15 do godz. 9.00 będzie można zarejestrować grupy gimnazjalistów i licealistów (zespół może liczyć max 6 osób). Każdy uczestnik jest proszony o przyniesienie  zgody podpisanej przez rodziców na udział w Filmowej Grze Miejskiej (wzór poniżej). Po rejestracji drużyna  będzie miała do rozwiązania na terenie szkoły pierwsze zadanie, po wykonaniu którego otrzyma mapę gry ze wskazówkami oraz bilet PKP. Na mapie będzie  zaznaczonych siedem miejsc, które trzeba będzie odwiedzić. Każde miejsce to jedno zadanie filmowe do wykonania.  Na bilecie PKP zespoły będą zbierały zaliczenia tychże zadań. Uczniowie otrzymają również zaszyfrowane słowo. Na koniec  wszyscy spotykamy się w Kinie Nowe Horyzonty (wejście od ul. św Antoniego). Grupy, po okazaniu biletu PKP z zaliczonymi zadaniami, otrzymają klucz do szyfru, który pozwoli odczytać zebrane wyrazy. Ostatnim zadaniem grupy będzie ułożenie hasła z odszyfrowanych słów. Do kina należy dotrzeć do godz. 13.00 Około 13.30 w Kinie Nowe Horyzonty podsumujemy grę i rozlosujemy nagrody. Zapraszamy do wspólnej zabawy, nawet deszcz nie pokrzyżuje naszych filmowych planów.

Beata Marciniak, koordynatorka Filmowej Gry we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *