Filmowe Gry Miejskie już 1 czerwca!

Polski Instytut Sztuki Filmowej wspólnie z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty zapraszają do udziału w Filmowych Grach Miejskich, które 1 czerwca odbędą się w pięciu miastach Polski.


Zapraszamy zainteresowanych gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wspólnej, filmowej zabawy!

Filmowe Gry Miejskie będą okazją do jedynego w swoim rodzaju spaceru filmowymi śladami Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska i Białegostoku. W każdym z tych miast trasę oraz zadania do wykonania na poszczególnych punktach opracują uczniowie.

Gry mogą być pretekstem do przypomnienia sobie ulubionych filmowych scen, cytatów czy bohaterów. Wszystkie zadania będą związane z polskimi produkcjami – zwłaszcza tymi z pakietu Filmoteki Szkolnej. Chcemy w ten sposób polecić uczestnikom gry najciekawsze tytuły polskiego kina oraz przypomnieć o pakiecie filmów, który mogą znaleźć w swoich szkołach.

UCZESTNICY
Do wzięcia udziału w grach zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z opiekunami.

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia (imię i nazwisko opiekuna, nazwa szkoły, liczba uczniów) prosimy przesyłać do 31 maja na adres koordynatora w kinie:

BIAŁYSTOK Krzysztof Sienkiewicz dkf@bok.bialystok.pl

GDAŃSK Magdalena Renk-Grabowska magda.renk@klubzak.com.pl

KRAKÓW Amelia Wichowicz amelia@kinopodbaranami.pl

POZNAŃ Anna Litewka a.litewka@kinomuza.pl

WARSZAWA Karolina Śmigiel karolina@nowehoryzonty.pl

Zapraszamy uczniów żądnych filmowych wrażeń. Udział w grach na pewno spełni Wasze oczekiwania, a na koniec czeka Was losowanie nagród!

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką wszystkich pięciu gier – Anną Majewską: anna.majewska@ceo.org.pl tel. 22 825 05 50