Filmowa Gra Miejska już za nami!

Filmowa Gra Miejska 2015 już za nami. Organizatorami wydarzenia było Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej. Partnerami wydarzenia i sponsorami nagród były Nowe Horyzonty Sztuki Filmowej orazStowarzyszenie Filmowców Polskich.

Tradycyjnie już Gra Miejska w każdym mieście obfitowała w emocje, niespodzianki, a także pozwoliła zdobyć nową wiedzę z zakresu filmu. Przede wszystkim była jednak wspaniałą zabawą! Oto relacje z niektórych miast biorących udział w naszym projekcie. Zobaczcie, w co grali uczestnicy!

Bydgoszcz

Uczniowie z Bydgoszczy musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami, zarówno teoretycznymi, jaki i praktycznymi. Rozpoznać rodzaje planów filmowych? Odpowiedzieć na pytania o polskich filmach i festiwalach filmowych? Nic prostszego! Potem przyszedł czas na praktykę – napisanie storyboardu i samodzielne nagranie krótkiego wywiadu ze swoim rówieśnikiem. Wszyscy poradzili sobie świetnie.

Gdańsk

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Trójmiasta już po raz piąty uczestniczyli w Filmowej Grze Miejskiej organizowanej przez I LO.  Tematem przewodnim były gatunki filmowe. Zadania? Bardzo wymagające! Był berek-zombie, zagadki kryminalne, chwytanie byka na lasso (przy zapoznawaniu się z westernem) i wiele innych. Drużyny musiały w jak najkrótszym czasie wykonać wszystkie zadania i znaleźć wszystkie stanowiska posługując się mapą. Na zakończenie losowanie wspaniałych nagród: książek, filmów i zaproszeń na DocFilm Festiwal.

042

Janów Lubelski

W Janowie w Filmowej Grze Miejskiej bawiło się około 40 uczniów z różnych szkół. Motywem przewodnim były kultowe filmy i seriale. W przygotowanych dla nich zadaniach musilie wykazać się ogromną keatywnością. Tworzyli m. in. własne zakończenie do słynnej sceny z kremem sułtańskim z filmu Dziewczyny dom wzięcia Janusza Kondratiuka. Czekał ich również test z wiedzy o polskich serialach i filmach a także konkurencje sprawnościowe. Najciekawsze zadanie czekało ich jednak pod Urzędem Miejskim. Uczestnicy musieli przeprowadzić ankietę z mieszkańcami Janowa i nakręcić reportaż. Pytali o ulubione filmy oraz postaci polskiej kinematografii. Gratulacje dla Zespołu Szkół Zawodowych z Janowa za wspnaiłą organizację!

Kielce

Uczniowie Katolickiego Liceum i Gimnazjum oraz Zespółu Szkół im. Mikołaja Kopernika z entuzjazmem zaangażowali się w  zorganizowanie punktów tematycznych kieleckiej Filmowej Gry Miejskiej. Zadania nawiązywały  do fabuł kilku filmów z całej gamy filmografii Andrzeja Wajdy. Początek zabawy miał miejsce w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Stamtąd grupy uczniów z mapami w dłoniach ruszyły w miasto. Na każdej stacji czekały ich rebusy, zagadki, odgrywanie scenek, a nawet wycieczka kanałami w podziemiach Wojewódzkiego domu Kultury oraz szukanie tam ukrytych listów.

Krasnystaw

W Filmowej Grze Miejskiej w Krasnymstawie, realizowanej przez II LO wzięło udział 101 uczestników! Zadania, jakie dla nich przygotowano miały sprawdzić ich predyspozcje do pracy w zespole filmowym. Był zatem casting, sprawdzenie wiedzy filmowej, odgrywanie scenek oraz nauka tańców i pieśni żydowskich. Były też filmowe zajęcia praktyczne – ankieta, tworzenie scenariusza i zadania sprawnościowe, jakim był trening piłki nożnej.

SONY DSC

Leszno

Uczniowie szkół w Lesznie biegali po mieście „śladami Animków”. Film animowany był bowiem głównym tematem zorganizowanej przez Zespół Szkół Technicznych Gry Miejskiej. Zadań było mnóstwo. Aby zdobyć punkty, trzeba było wykazać się wiedzą zarówno na temat Koziołka Matołka czy Reksia, ale i animowanych produkcji Tomasza Bagińskiego. Ważna była również dobra kondycja – wspinanie się po krętych schodach na wysoką wieżę w celu uwolnienia Fiony, bohaterki filmu o Shreku, wcale nie jest zadaniem prostym! Uczniowie z Leszna są chętni do organizowania kolejnych edycji Gier Filmowych, dlatego jesteśmy pewni, że czeka nas jeszcze wiele ciekawych relacji z tego miasta!

DSC_5112

Kluczbork

W Kluczborku na uczestników czekało sześć kreatywnych zadań do wykonania. Zadaniem uczniów było m.in. stworzenie transparentu, na którym zapisywali hasło zniechęcające młodych ludzi do sięgania po narkotyki (to inspiracja filmem „Że życie ma sens”). Z kolei na podstawie filmu „Drużyna”, który opowiada o pasji, jaką jest  gra w siatkówkę, stworzono zadanie wymagające sprawności fizycznej oraz skupienia. Zawodnicy musieli  odbijać piłkę do siatkówki przez 5 minut, a jury co minutę  zadawało pytania dotyczące znajomości zasad tej gry. Przy kolejnych punktach uczestnicy musieli uporać się z układem tanecznym, a na deser dostali zadanie skonstruowania aparatu dotleniającego. Jak relacjonuje koordynatorka gry w Kluczborku - O godzinie 13 wszystkie zespoły wróciły do szkoły, aby wspólnie obejrzeć film, posilić się pysznym ciastem pieczonym przez uczniów oraz odebrać dyplomy wraz z upominkami. Zadowolenie malowało się na każdej twarzy, więc zabawa była dobra, a o to w tym wszystkim chodziło.

20150529_104351

Olsztynek

W Olsztynku hasłem tegorocznej gry był „Apetyt na  życie”. Uczniowie przygotowali zadania, quizy, krzyżówkę i 7 punktów w mieście. Atrakcji nie brakowało. , uczestnicy dawali upust energii pokonując przeszkody rowerem (film „Dziewczynka w trampkach”), a następnie próbując wykazać się talentem poligloty, czytali tekst w języku arabskim. Inspirując się filmem „Nad życie wykonywali rzuty piłką siatkową i rozwiązywali filmowe rebusy. Nie zabrakło również inspiracji innymi filmami. Odwołując się do „Dirty Dancing” również w Olsztynku musieli wykazać się umiejętnościami tenecznymi. W tym roku organizatorzy postanowili wykorzystać również motywy literackie. Nic więc dziwnego, że tropy prowadziły do biblioteki. Tu grupa przygotowała kilka fragmentów filmowych adaptacji klasyki. Po ich obejrzeniu trzeba było znaleźć w katalogach literackie pierwowzory. W zaciszu bibliotecznych półek grupy zmagały się z zadaniem. Po zaciętej walce wszystkim grupom udało się przejść przez wszystkie punkty.

P6096349ab

Piaseczno

W Piasecznie gra odbyła się 28 maja pod hasłem „Pod ostrzałem kina”. Młodzież miała okazję do przypomnienia sobie tytułów filmów grozy, przerażających bohaterów, scen mrożących krew w żyłach. Wszyscy świetnie się bawili, ponieważ ważna była nie tylko wiedza filmowa, ale również kreatywność. Każdy punkt Filmowej Gry Miejskiej inspirowany był innym horrorem, co potwierdzał wystrój miejsca oraz przebranie organizatorów przedsięwzięcia.

DSC02404

Połczyn-Zdrój

W Połczynie-Zdroju było naprawdę Pechowo! Przyznała to sama koordyntaorka – Kinga Dolatowska:

Pechowa Gra Filmowa rozpoczęła się 1 czerwca, kiedy to od wczesnych rannych godzin walczyliśmy z deszczem. Po nieudanych próbach zaklinania, przeklinania i rozchmurzania, wszyscy (w sensie-organizatorzy gry) stwierdziliśmy, że co nas nie zabije to nas wzmocni. Może deszcz to walor naszej „Pechowej Gry Filmowej”? Nauczeni optymizmu uznaliśmy, że to świetnie, że leje i że to może świadczyć tylko o tym, jak bardzo zależy nam na podkreśleniu tytułu gry. Do Filmowej Gry Miejskiej zwerbowaliśmy drużyny gimnazjalne i licealne z regionu (Połczyn-Zdrój, Redło, Świdwin, Białogard). Grupy czteroosobowe wytrwale walczyły na siedmiu stacjach gry. Stacja „Dzień świra” w miejskim parku okazała się bardzo kreatywną. Zadaniem uczestników było odszukanie w tłumie siedmiu osób, które bezbłędnie i szybko odmienią „to be” oraz dokończenie wiersza, z którym Adaś Miauczyński miał nie lada problem.”Pośród ogrodu siedzi ta królewska para…”- historie „tej królewskiej pary” były nie tylko sensowne, ale także zawierały się w 7, 13, 21 słowach!”

Niech pech będzie z nami!

Góra

Film Pawła Pawlikowskiego pretekstem do mówienia o kulturze żydowskiej; dzieło Marka Piwowskiego czynnikiem rozpoczynającym filmowy rejs; dokument Marcela Łozińskiego bodźcem do zawarcia znajomości z siedzącymi na rynku miasta; animacja Juliana Antonisza filmem prowokującym do rozważań dotyczących praw zwierząt – to niektóre z atrakcji zrealizowanych w ramach Filmowej Gry Miejskiej w Górze. Gra została przygotowana przez Ewelinę Waląg – liderkę Filmoteki Szkolnej i jej podopiecznych ze Szkolnego  Koła Filmowego WONDERLab.

Pełna relacja z gry w Górze jest dostępna TUTAJ

Dziękujemy wszystkim organizatorom, uczestnikom i animatorom. To Wasze zaangażowanie sprawiło, że Filmowa Gra Miejska 2015 obfitowała w wiele wspaniałych pomysłów.

Dzielcie się swoimi relacjami i zaglądajcie na nasz fanpage na Facebooku. Tam znajdziecie więcej relacji.

Do zobaczenia za rok!

 .

Zagrało!

Ostatnie dni maja i początek czerwca w kilkunastu miastach upłynął pod znakiem Filmowej Gry Miejskiej. Powoli spływają do nas pierwsze relacje, ale już wiemy, że było bardzo ciekawie!

Uczniowie z Kielc wędorowali po ulicach swojego miasta odkrywając wiele ciekawych informacji o filmach Andrzeja Wajdy. były scenki, ankiety, rebusy, a nawet wycieczka po podziemiach Wojewódzkiego Domu Kultury i poszukiwanie tajemniczych wiadomości.

Również kilka ciekawych zadań miała przed sobą młodzież z Janowa Lubelskiego i Stalowej Woli. Były wywiady z mieszkańcami, zadania sportowe, a nawet wymyślanie alternatywnego zakończenia do jednej ze scen filmu „Dziewczyny do wzięcia” Janusza Kondratiuka.

Równie interesująco było w Krasnymstaiwe, gdzie ponad setka uczestników sprawdzała, czy poradziliby sobie w pracy w zespole filmowym.

2 czerwca odbywa się jeszcze Filmowa Gra Miejska w Poznaniu, a 6 czerwca filmowo zagrają w Olsztynku.

Czekamy na Wasze relacje! Piszcie do nas. :)

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Ruszamy już za chwilę!

IMG_0847Już jutro odbędzie się pierwsza z szasnastu zaplanowanych Filmowych Gier Miejskich. Orgaznizatorzy dopinają przygotowania na ostatni guzik i przyjmują ostatnie zgłoszenia. Jeśli chcecie wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, nie zwlekajcie i dołączajcie!

Harmonogram Filmowej Gry Miejskiej 2015:

28.05PIASECZNO (Justyna Całczyńska justyyna@gmail.com)

29.05BYDGOSZCZ (Ewa Jakubowska e.jakub@wp.pl)

29.05KLUCZBORK (Iwona Baldy ibaldy@o2.pl)

29.05GORZÓW WIELKOPOLSKI (Małgorzata Miszczak gosiamisz@poczta.onet.pl)

29.05KIELCE (Anna Karp akarp22@wp.pl)

29.05RYBNIK (Ewa Klonowska ewaolga1@wp.pl)

29.05JANÓW LUBELSKI (Emilia Żuber emilia.zuber@wp.eu)

29.05KRASNYSTAW(Ewa Magdziarz baewamagdziarz@wp.pl)

29.05RADOM (Jarosław Basaj basaj.jarek@gmail.com (zgłoszenia do gry w Radomiu należy wysyłać przez formularz online dostępny TUTAJ)

1.06POŁCZYN-ZDRÓJ (Kinga Dolatowska sp-lot@wp.pl)

1.06LESZNO (Piotr Kalitka piotrkalitka@wp.pl)

1.06GDAŃSK (Jolanta Manthey manthey@wp.pl)

1.06GÓRA (Ewelina Waląg ewalag@interia.pl)

1.06PRZEMYŚL (Ewa Musiał emlik@poczta.onet.pl)

2.06POZNAŃ Katarzyna Czubińska kczubinska@o2.pl (zgłoszenia do gry w Poznaniu należy wysyłać przez formularz online dostępny TUTAJ)

6.06 - OLSZTYNEK (Magdalena Rudnicka magrudnicka@o2.pl)

Animacje w Lesznie

IMG_286930 kwietnia nasza trenereka – Lila Majchrzycka udała się w kolejną podróż warsztatową. Tym razem do Leszna!

„W tym roku grupa z Leszna po raz pierwszy będzie brała udział w Filmowej Grze Miejskiej. Zaczęliśmy od klasycznego wstępu o tym czego się spodziewać po warsztacie, rozpisaliśmy plan działania i szybko przeszliśmy do rzeczy.
Jak się okazało- niewielka część uczestników brała już udział w grach miejskich lub słusznie skojarzyła planowane działania z podchodami harcerskimi.
Z całą pewnością miało to pewien wpływ na wyobraźnię uczestników, niemniej grupa była wyjątkowo kreatywna i bez takiego bagażu doświadczeń.
Szczególnie interesująco wypadła część w której tworzyliśmy przykładowe punkty/ zadania w nawiązaniu do obejrzanych filmów.
Zaczęliśmy od nietypowej akcji miejskiej, którą „wyłapałam” kilka lat temu na kanale Future Shorts:
https://www.youtube.com/watch?v=slIhDJnHM2k.
Po tym (dość mocnym;) wstępie przeszliśmy do „Rejsu”, „89 mm od Europy” oraz animacji „Jak działa jamniczek?”.
Nie bez powodu „Jak działa jamniczek?” Antonisza znalazł w naszym zestawie opracowywanych filmów, bowiem grupa szybko zdecydowała że ich Gra Miejska będzie dotyczyła właśnie animacji.
Do planów grupy w żadnym wypadku nie można mieć zastrzeżeń ponieważ pomysły były świetne, a motywem przewodnim ma być najlepsza (wg mnie Emotikon wink animacja (nominowanego w 2003 roku do Oscara) Tomasza Bagińskiego.
Która? śledzcie poczynania grupy z Leszna, a się przekonacie!
Trzymam za Was kciuki! „

My również trzymamy kciuki. Zaczynamy już za 7 dni!

IMG_2867 IMG_2875 IMG_2862 IMG_2857 IMG_2856

A jak było w Połczynie-Zdroju w zeszłym roku?

Żeby łatwiej wyobrazić sobie na czym polega i jak wygląda Filmowa Gra Miejska, zapraszamy do przeczytania zeszłorocznej relacji z Połczyna-Zdroju:

Jedyna Gra w województwie zachodniopomorskim!

Filmowa Gra Miejska w piątkowe przedpołudnie odbyła się w Połczynie-Zdroju. 16 miast w Polsce 30 maja gościło młodzieżowe drużyny ze szkół ponadpodstawowych na zaproszenie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej.

W Połczynie-Zdroju motywem przewodnim były  polskie filmy  animowane. 12 drużyn z kilku miejscowości ( Koszalin, Świdwin, Białogard, Bierzwnica, Połczyn-Zdrój)  miało do pokonania 6 stacji, na których zadania  wiązały się ściśle z dorobkiem twórczym artystów działających w obrębie odmiany filmu animowanego i z filmami znanymi z pakietu Filmoteki Szkolnej.

Gra wystartowała w Pracowni Filmoteki Szkolnej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Staszica. Uczestnicy zostali przydzieleni do mieszanych grup, otrzymali mapę miasta z wyznaczonymi punktami, dowiedzieli się o zasadach gry. Koordynatorka- Kinga Dolatowska podkreśliła, że gra ma charakter edukacyjny i integracyjny i tak należy ją traktować, dzięki temu zasada „kto pierwszy, ten lepszy” nie obowiązywała.

Ruszyli, każdy wyznaczonym na mapie szlakiem. Było tempo, działanie, zabawa i dobra współpraca. Uczestnicy w  trakcie przemieszczania się po mieście, mieli zadanie dodatkowe- wymyślenie historii  filmowej z miastem w tle.

Przy budynku poczty jedna drużyna budowała „Katedrę” ze słomek i ze swoich ciał.  Na dziedzińcu  zamku inni uczyli się „Sztuki Spadania”, bezpiecznie lądując w ramionach zaufanej grupy.  Tam też część osób tworzyła animację poklatkową, rysując niebanalne historie, ktoś wcielał się w rolę montażysty i rujnował zamysł scenarzysty i reżysera, kto inny był widzem i starał się te historie logicznie uporządkować, zapinając je klamerkami na sznurku. Na „Schodach” kolejna drużyna mogła ze sobą rozmawiać tylko posługując się filmowym alfabetem.  Tuż przy Urzędzie Miejskim  toczyła się walka o „Fotel” i tylko rzut ogromną kostką do gry mógł zbliżyć człowieka do władzy. W parku uczestnicy „Tanga” odtwarzali swoje gesty w niekończącym się tanecznym pląsie, a podglądacze ze stacji „Exit”  przez lornetkę oglądali codzienność swoich sąsiadów.

Nad przebiegiem gry czuwała koordynatorka, ale sukces i powodzenie gry zależało przede wszystkim od zaangażowania grupy uczniów połczyńskiego „Staszica”. To oni, dzięki pomocy animatora- Marcina Mitznera z Warszawy, po pięciogodzinnych warsztatach wiedzieli już, jak przygotować poszczególne stacje.

Filmowa Gra Miejska w Połczynie-Zdroju to ogromny sukces organizatorski. Jak wiadomo, niczego nie da się zorganizować samodzielnie, stąd też serdeczne podziękowania należą się uczniom i opiekunom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem grup.

Filmy można oglądać, można o nich dyskutować, można je krytykować, ale należy z nimi przede wszystkim obcować, a Filmowa Gra Miejska daje w stu procentach taką możliwość.

 

relację napisała Kinga Dolatowska

1399839_325984417554276_8602783748256171524_o 1493511_325985584220826_6784340481362964167_o 1497873_325983750887676_3647822791317726999_o 1956708_325984910887560_911220174321023044_o 10258227_325983840887667_2170994072384202863_o  10264239_325986114220773_8042951988548435145_o 10286957_325983694221015_8203776404114756937_o

Święto horrorów w Piasecznie

Co łączy Piaseczno z horrorami…? Przeczytajcie relację Ani Majewskiej – trenerki CEO:

28 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym w Piasecznie odbyły się warsztaty, które miały na celu przygotowanie młodzieży do przeprowadzenia Filmowej Gry Miejskiej. W Piasecznie w okolicach 1 czerwca od lat odbywa się lokalne święto kina, podczas którego uczniowie szykują różnego rodzaju atrakcje związane z filmami dla rówieśników ze swojej i innych szkół. W tym roku Filmowa Gra Miejska będzie jednym z wydarzeń realizowanych właśnie w ramach święta.

Tegoroczne święto będzie upływać pod hasłem horrorów, dlatego też horror stał się tematem gry. Podczas pięciogodzinnego warsztatu uczniowie zastanawiali się nad filmami, które posłużą im za inspirację, oraz wstępnie nad zadaniami, które będą ciekawe, intrygujące i odpowiednio wciągające. Po warsztacie wiadomo, że jednymi z wielu inspiracji będą klasyki, takie jak „Lśnienie” czy „Koszmar z ulicy Wiązów”, ale w jaki sposób filmy zostaną wykorzystane, dowiemy się na początku czerwca podczas szkolnego święta kina

IMG_7287 IMG_7282 IMG_7278 IMG_7281

Co słychać w Poznaniu….?

…. odpowiada Katarzyna Czubińska – liderka Filmoteki Szkolnej:

„Poznań przygotowuje się do filmowego zawładnięcia miastem i nie tylko….
Czyli początek przygotowań do filmowej gry miejskiej 2015 już za nami! Tym razem młodzież przygotowująca grę, to uczniowie z XIV Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Jesteśmy już po warsztatach przeprowadzonych przez animatora CEO, pana Stanisława Niemojewskiego – inspiracji w głowach mamy po nich co niemiara.
Wiemy co będzie tematem przewodnim naszej gry, wstępnie pojawiło się już kilka, jak zwykle, szalonych, propozycji zadań, ale o tym cicho sza!
Czeka na Was nowa trasa, zadania nie z tej ziemi oraz maksimum dobrej zabawy, jak zwykle w grze stawiamy na Waszą współpracę!
Widzimy się już w czerwcu”

 

IMG_2138 IMG_2184 IMG_2200 IMG_2201 IMG_2202

Przygotowania do filmowego zawładnięcia Poznaniem

Katarzyna Czubińska – koordynatorka Filmowej Gry Miejskiej w Poznaniu opowiada o przygotowaniach do gry. Czekamy z niecierpliwością!

Poznań przygotowuje się do filmowego zawładnięcia miastem i nie tylko….

Czyli początek przygotowań do filmowej gry miejskiej 2015 już za nami! Tym razem młodzież przygotowująca grę, to uczniowie z XIV Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Jesteśmy już po warsztatach przeprowadzonych przez animatora CEO, pana Stanisława Niemojewskiego – inspiracji w głowach mamy po nich co niemiara.

Wiemy co będzie tematem przewodnim naszej gry, wstępnie pojawiło się już kilka, jak zwykle, szalonych, propozycji zadań,  ale o tym cicho sza!

Czeka na Was nowa trasa, zadania nie z tej ziemi oraz maksimum dobrej zabawy, jak zwykle w grze stawiamy na Waszą współpracę! Widzimy się już w czerwcu” IMG_2184 IMG_2138IMG_2200 IMG_2201

Warsztaty w Przemyślu

Za nami już warsztaty w Przemyślu! Do Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego zawitała ponownie nasza trenerka – Justyna Dominiak. Zachęcamy do zapoznania się z jej wrażeniami:

„Kolejne warsztaty, które prowadziłam, odbyły się w Przemyślu. Po raz kolejny przestrzenią, w której przebywaliśmy, była pracownia Filmoteki Szkolnej. Przywitała mnie grupa dwudziestu uczniów, która z ogromną ciekawością i zainteresowaniem podeszła do tematyki gier miejskich. Wśród tych uczestników było kilka osób, które miały bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu i organizowaniu filmowych gier miejskich. Bardzo mi tym zaimponowali i chętnie odwoływałam się do ich wiedzy. Wszyscy przyszli z bardzo otwartymi głowami, dzięki czemu integracja przyniosła nam bardzo wiele radości i śmiechu. Przemyscy licealiści byli niesamowicie kreatywni, chętni do działania i wzajemnie motywowali się do coraz lepszej pracy. Ich pozytywna energia i chęć działania okazały się bardzo zaraźliwe i nasze zajęcia były, również dla mnie, niecodziennym doświadczeniem. Wyjeżdżając z Przemyśla byłam pewna, że wypracowane przez nas pomysły będą wcielone w życie w najlepszy z możliwych sposobów, a Filmowa Gra Miejska w tym roku będzie z pewności wyjątkowa i niepowtarzalna! „

Ruszają zgłoszenia do gier!

Można się już zgłaszać się do tegorocznej edycji Filmowych Gier Miejskich!gra miejska logo v5

Do wzięcia udziału w grach zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z opiekunami. Formularze zgłoszeniowe (imię i nazwisko opiekuna, nazwa szkoły, liczba uczniów) umeszczone na dole strony należy przesyłać do lokalnych liderów Filmoteki Szkolnej. Dane do kontaktu publikujemy poniżej:

BYDGOSZCZ  Ewa Jakubowska  e.jakub@wp.pl

PIASECZNO Justyna Całczyńska  justyyna@gmail.com

KLUCZBORK  Iwona Baldy  ibaldy@o2.pl

GORZÓW WIELKOPOLSKI  Małgorzata Miszczak  gosiamisz@poczta.onet.pl

GDAŃSK  Jolanta Manthey  manthey@wp.pl

KIELCE  Anna Karp  akarp22@wp.pl

RYBNIK  Ewa Klonowska  ewaolga1@wp.pl

GÓRA  Ewelina Waląg  ewalag@interia.pl

JANÓW LUBELSKI  Emilia Żuber  emilia.zuber@wp.eu

PRZEMYŚL  Ewa Musiał  emlik@poczta.onet.pl

KRASNYSTAW  Ewa Magdziarz  baewamagdziarz@wp.pl

POZNAŃ  Katarzyna Czubińska  kczubinska@o2.pl (zgłoszenia do gry w Poznaniu należy wysyłać przez formularz online dostępny TUTAJ)

RADOM  Jarosław Basaj  basaj.jarek@gmail.com (zgłoszenia do gry w Radomiu należy wysyłać przez formularz online dostępny TUTAJ)

OLSZTYNEK  Magdalena Rudnicka magrudnicka@o2.pl

POŁCZYN-ZDRÓJ  Kinga Dolatowska  sp-lot@wp.pl

LESZNO  Piotr Kalitka  piotrkalitka@wp.pl

Więcej informacji udziela:
Dominik Cudny, Centrum Edukacji Obywatelskiej, tel.: 22 658 14 68 lub lub 658 35 21 wew.113

dominik.cudny@ceo.org.pl